Jetco JBS-180GT Metal Şerit Testere (Şanzımanlı-Trifaze)
2.624,03 TL
(%2,00 havale/tek çekim indirimi)
2500 TL üzeri KARGO BEDAVA
2.677,58 TL
Kredi kartı ile 6 taksitli fiyat
Stok Durumu
Stokta Yok
Marka
Stok Kodu
QJBS-180GT
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
* 342,97 TL den Başlayan Taksitlerle
Jetco JBS-180GT Metal Şerit Testere
180mm Şanzımanlı Trifaze
  • Kesme Kapasitesi 90°: 178x305 mm
  • Kesme Kapasitesi 45°: 127   120x125 mm
  • Şerit testere ölçüleri: 19.05x0.8x2362 mm
  • Mengene açı aralığı: 0-45°
  • Şerit hızları: 3 kademe 34-50-65 m/dak
  • Çalışma Voltajı: 400 V
  • Motor gücü: 0.75 kW (1 HP)
  • Ölçüler (BxGxY): 1285x500x1000 mm