İngco CSTLI2001 Li-ion Akülü Bahçe Makası 20V
2.443,72 TL
(%2,00 havale/tek çekim indirimi)
2500 TL üzeri KARGO BEDAVA
2.493,59 TL
Kredi kartı ile 6 taksitli fiyat
Stok Durumu
Stokta Yok
Kategori
Stok Kodu
CSTLI2001
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
* 319,40 TL den Başlayan Taksitlerle
Voltaj: 20V
Yüksüz hız (rpm): 1200
Lazer kesim bıçak
Bıçak malzemesi : SK5
çit düzeltici kesme genişliği: 200mm
Diş mesafesi: 8mm
çim kesme bıçağı kesme genişliği: 100mm
Şarj süresi: 3-5H
renk kutusu tarafından paketlenmiş
*Pil ve Şarj Cihazı Dahil Değildir
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
İngco CSTLI2001 Li-ion Akülü Bahçe Makası 20V CSTLI2001 İngco CSTLI2001 Li-ion Akülü Bahçe Makası 20V