İngco CRSLI1151 Li-ion Akülü Tilki Kuyruğu Testere 20V 2.0Ah
6.128,65 TL
(%2,00 havale/tek çekim indirimi)
2500 TL üzeri KARGO BEDAVA
6.253,73 TL
Kredi kartı ile 6 taksitli fiyat
Stok Durumu
Stokta Yok
Stok Kodu
CRSLI1151
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
* 801,03 TL den Başlayan Taksitlerle
• Güç: 20V
• Yüksüz hız: 0-2800 / dak
• Kesme kapasitesi: Metal: 8mm
• Ağaç: 115mm
• 2 adet kılıç testere bıçağı ile
• Pil ve şarj cihazı dahil değildir
• Renk kutusu tarafından paketlenmiş
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
İngco CRSLI1151 Li-ion Akülü Tilki Kuyruğu Testere 20V 2.0Ah CRSLI1151 İngco CRSLI1151 Li-ion Akülü Tilki Kuyruğu Testere 20V 2.0Ah